Enerji İzleme Yazılımı

Modüllerimiz %100 web tabanlı olarak geliştirilmiş olup, bilgisayarınıza herhangi bir uygulama yüklemeden her yerden ve her cihazdan (Masaüstü, Tablet, Mobil Cihaz) çalıştırılabilir. Bu sayede farklı işletim sistemlerinde (Linux, Windows, Mac, UNIX vb.) sunucu mimarilerinde (32-bit, 64-bit), uygulama sunucusundan bağımsız, veritabanı marka veya model bağımlılığı olmadan; Modüllerimizi Oracle, Microsoft SQL Server, MySQL, DB2 gibi bilinen tüm ilişkisel veritabanı sistemlerinde kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz çok katmanlıdır, ölçeklenebilir ve kuruluşunuzun mevcut ve gelecekteki tüm ihtiyaçlarını karşılamak için yeniden yapılandırılabilir.

Neden Yönetim Bilgi Platformu;

– Sistem kullanıcı menüsü erişim geçmişi takibi.

Sistem kullanıcı oturum geçmişi takibi.

Kullanıcıların atandığı erişim yetkileri ve rol tanımlama ekranı.

Proje süreç yönetimi takibi.

Aktif kullanıcı izleme ekranları.

Yayınlanan duyurularla ilgili bildirimlerin takip edileceği Duyurular paneli.

100% Web tabanlı kullanıcı dostu arayüz.

Kolay ve hızlı erişilebilir veri arama ekranları.

Zengin raporlama seçenekleri ile rahat ve esnek analiz.

Enerji yönetiminin en önemli adımı “ENERJİ İZLEME”

Geçmişini izlemeden ve kaydetmeden hiçbir sistem iyi yönetilemez.

Sistemlere ne kadar hakim olunursa, kontrol edilmesinin de o kadar mümkün olduğu bir gerçektir. Enerji İzleme Sistemi sağlayacağı faydalar ile Enerji Giderlerine ayrılan bütçeyi azaltacak ve kendini kısa sürede amorti edecek bir yatırımdır.

Enerji Kalitesi ve tüm elektriksel parametrelerin izlenmesi *Gerilim, Harmonik vb.- Ani ve yüksek değerli olaylara karşı koruma sağlar. Enerji İzleme Sistemi, sadece dışarıdan görebildiğimiz sorunların nedenlerini bilmemizi sağlar. Elektrik, Su, Yakıt, Buhar, Basınç vb. Enerji tüketimini izleyen Enerji İzleme Sistemlerinin kurulumu mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır.

Bu sistemler ile şube bazında inilerek tesislerdeki tüketimler takip edilebilmekte ve enerji tasarrufuna ışık tutacak sonuçlara ulaşılabilmektedir.

Detaylı raporlama yazılımımız ile müşteriye özel dökümanları sistemden almak mümkündür. Harmonikler, cos fi, gerilim dalgalanmaları, çekilen akımlar, tüketimler dışında elektrik enerjisi için kullanılan analizörler ile görüntülenmektedir.

Dilerseniz Enerji İzleme Sistemleri tesisinize özel olarak hazırlanabilir; Dilerseniz web tabanlı olarak da uygulanabilir.

Kayıp ve Sızıntı Takibi

Ana ve abone sayacının toplam tüketimini karşılaştırarak kayıp ve kaçak tespiti yapar. Aynı sistem enerji kullanımını karşılaştırır ve sistemdeki enerji kullanım sorununu tespit eder.

Raporlama

Tüketim ve fatura bilgileriniz gerçek zamanlı olarak günlük, haftalık ve aylık rapor şeklinde sunulur. Bu raporlarda gösterilen tüm enerji sorunları ve faaliyetleri listelenir.

Fatura Yönetimi

Mevcut ve geçmiş faturanızı yönetebilir, gelecek fatura tahminlerini görebilirsiniz. Şirketinizin gelir ve giderlerini görebilirsiniz. Tüm girişler ve çıkışlar tek bir yazılımla gösterilebilir.

Talep Yönetimi

Arz-talep dengesini takip edebilir ve gerekli aksiyonları alabilirsiniz. Tüketim profilinizi görebilirsiniz. Talep tarafı yönetimi ile tüketiminizi yönetebilirsiniz.

Analitik

Tahmine dayalı çizelgeler, grafikler ve KPI'lar ile tüketim verilerinizi daha iyi anlar. Yazılımımızda tüm sistem tüketimlerini, girdi, çıktı, gelir vb. analitik olarak görebilirsiniz.

Abone Yönetimi

Abonelerin sayaçlara erişim yetkileri kontrol edilebilir. Sanayi Sicil Belgesi tarihlerine izin verilebilir. Süresi dolmuş veya süresi dolmak üzere olan belgeler için bir uyarı postası gönderilir.

Donanım

Winergy Technologies donanım katmanında tamamen markadan bağımsız benzersiz bir cihaz tanımlayabilirsiniz. Yazılım ve donanım kitaplığımıza her türlü sensör eklenebilir.

Veri Takibi

Excel, csv, html veya benzeri dosya formatlarında ölçülen değerler ve parametreler sisteme aktarılır ve izlenir. Müşteri ihtiyaçları nedeniyle çevrimiçi veya yerel sunucularda saklanan tüm veriler.

Copyright © 2021 - Winergy Technologies. All Rights Reserved