Hakkımızda

2019 yılında kurulan Winergy Technologies, donanım ve yazılım hizmetleriyle yapılara enerji verimlilik çözümleri sunan ve farklı sektörlerde hizmet veren bir Enerji Verimliliği Danışmanlığı (EVD) firmasıdır. Alanında uzman ve dinamik kadrosuyla yüksek enerji tüketimi olan tesislerin enerji ve çevre politikalarına mühendislik çözümleri ile etki eden bir teknoloji şirketidir.

Bu kapsamda ekipman performanslarında iyileşme ve ömürlerinde uzama, hizmet kalitesinin artması, yüksek konfor, sağlanan tasarruf sayesinde yatırımların finanse edilebilmesi, çevre kirliliğinin önlenmesi ve doğal kaynakların sürdürülebilirliği için kurum ve kuruluşların tamamında enerji yönetim ve verimlilik çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Teknolojik enerji ölçüm cihazları ve bünyesinde geliştirdiği enerji analiz simülasyonu ile her bina için 110’dan fazla veriyi analiz ederek binanın tüm enerji tüketim problemlerini tespit edebilmektedir. Böylece enerji tüketimi sorunlarına, en verimli, doğru ve bütüncül bir yaklaşımla mühendislik çözümleri sunulmaktadır.

Bina ve Sanayiler için enerji verimliliğine yönelik etüt, proje ve danışmanlık hizmetleri adına Enerji Verimliliği ve Çevre Dairesi Başkanlığı’nca yetkilendirilmiştir. Bununla birlikte, eğitim yetkisine sahip sayılı şirketlerler arasındadır. Enerji Yöneticiliği Sertifikalandırma Eğitimi ile de müşterilerine hizmet sunmaktadır.

GÖREVİMİZ

Endüstriyel Tesisler, Fabrikalar, Hastaneler, Oteller, Alışveriş Merkezleri, Kamu Binaları, Ticari Ofisler, Toplu Konutlar / Siteler için enerji verimliliği çözümleri ve hizmetleri sunan Winergy Technologies , orta ve büyük ölçekli tüm binalarda enerji tüketim sorunlarını tespit edebilen bir enerji simülasyon programı kullanan, en güncel teknolojiye sahip teknik bir altyapıya sahiptir. Bu teknoloji ülkemizin kalkınmasında büyük önem taşır.

VİZYONUMUZ

Taleplerinizi karşılamak ve enerji verimliliği sorunlarını sizler için en faydalı şekilde çözmek için buradayız. Nitelikli uzman kadromuz karmaşık ve olağandışı durumları en kısa sürede çözebilmektedir. Winergy Technologies, Yapıların Uluslararası çevre sertifikalarını almalarına yardımcı olmakla birlikte, Yapılara yönelik enerji verimliliği hizmetleri ile müşterilerine enerji verimliliği için yapılan yatırımların sosyal ve ekolojik getirilerini sağlamayı hedefler.

DEĞERLERİMİZ

Enerji IOT Çözümleri: Enerji İzleme, Bina Otomasyonu, İç Hava Kalitesi İzleme, Yapay Zeka Destekli Fatura Analizi (Enerji Simülasyon Programı Entegrasyonu ile Tasarruflarınızı Görebilir, Bina / Çevre Sertifikaları Alabilirsiniz, Çevresel Bir Güven Sağlayabilirsiniz.

Öz Değerlerimiz

Winergy Technologies’in Sunduğu Enerji Verimliliği ve Tasarruf Odaklı Çözümler:

  • Elektrik ve Aydınlatma Çözümleri: Reaktif Güç İzleme / Aydınlatma Otomasyonu / Kojenerasyon / Trijenerasyon Çözümleri / Elektirik Panolarının Optimizasyonu / Elektrik Motorlarının Optimizasyonu
  •  İklimlendirme Sistemleri Çözümleri: Termal İmar, İç-Dış Mekan Optimizasyonu, Isı Kaybı Optimizasyonu,Gerçek Zamanlı Isıtma/Soğutma Sistemi Optimizasyonu
  • Su Tüketimi Çözümleri : Basınç  ve Akış Standardizyonu , Su Sızıntılarının İyileştirilmesi, Akıllı Filtreleme , Pompa Regülatörü İyileştirilmesi
  •  Enerji IOT Çözümleri: Enerji İzleme – Bina Otomasyonu – İç Hava Kalitesi İzleme – Yapay Zeka Destekli Fatura Analizi ( Enerji Similasyon Programı Entegrasyonu ile Tasarruflarınızı Görebilir Bina Çevre Sertifikaları Alabilir,Çevre Dostu Bir Çalışma Sağlayabilirsiniz)